Súťaž v mŕtvom ťahu

Milí naši priatelia,

v utorok 28. 3. 2017 sa u nás vo Fitness centre SPIDER´s GYM konala súťaž v mŕtvom ťahu. Táto súťaž sa pripravovala dopredu, aby sa všetko do bodky stihlo. Postupne sa nám hlásilo množstvo pretekárov z okolitých miest a obcí, ako napríklad Giraltovce, Vranov nad Topľou, Bardejov, Chotča, Prešov, Levoča a iné. Súťažilo sa v troch kategóriách - ženy, muži a juniori.

Celá súťaž odštartovala o 16.00 hod. v SPIDER´s GYM Giraltovce. Mali ste možnosť si to prísť pozrieť, alebo sledovať živý prenos prostredníctvom facebookovej stránky. Začínali sme kategóriou ženy, v ktorej  sme mali troch rozhodcov.  Hlavný rozhodca bol Róbert Blacha z Chotče, druhý bol Dominik Antoš z Hanušoviec nad Topľou a tretí v poradí bol Marek Pavúk, ktorý sa taktiež zhostil aj úlohy moderátora našej súťaže. Musíme povedať, že boj medzi ženami bol neoblomný, ale ako sa hovorí, všetko sa raz skončí, skončil aj súboj medzi ženami a umiestnili sa takto: Na prvom mieste skončila súťažiaca z DIDO GYMU Martina Vargová, na druhej priečke sa umiestnila súťažiaca zo SPIDER´s GYMU Ľubica Palšová a tretia v kategórii ženy skončila Gabriela Axamská, ktorá súťažila za tím Hanušovce nad Topľou. Všetkým žienkam srdečne blahoželáme.

Po krátkej pauze sme odštartovali kategóriu juniorov. Chlapci súťažili v kategórii do 20 rokov a musíme povedať, že sa tiež veľmi poctivo snažili. Na prvej priečke sa umiestnil Martin Tomko z Raslavíc, na druhej  Samuel Rozkoš z Vranova nad Topľou a na tretej  Dávid Hradiský z Levoče. Všetkým výhercom srdečne blahoželáme. Prišiel čas aj na tretiu najsilnejšiu kategóriu OPEN. Chlapi sa pasovali s veľmi vysokými váhami, padlo aj 290 kg, ktoré stačili na prvé miesto pre nášho strongmana z Chotče, Róberta Blachu. Na druhej priečke sa umiestnil Vladimír Roško z Vranova nad Topľou, no a tretie miesto obsadil Tomáš Múdry z DIDO GYMU z Giraltoviec. Samozrejme všetkým srdečne blahoželáme.

Ako každá súťaž,  aj tá naša došla úspešne dokonca a už sa nevieme dočkať, kedy bude ďalšia. J Chceme sa ešte poďakovať  firme SELF OMNINUTRITION a Fitness centru SPIDER´s GYM za vecné ceny do súťaže. A samozrejme všetkým, ktorý pridali ruku k dielu a pomohli nám to dotiahnuť do úspešného konca.

Frederika Oravcová